Cylindry Hydrauliczne

Obróbka skrawaniem

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obróbki:
• toczenie detali (średnica toczenia max fi 800, długość toczenia 6000 mm, waga detalu 5 ton)
• frezowanie na frezarkach uniwersalnych pionowych i poziomych – stół 450 x 2000 mm (posuw podłużny 1400mm, posuw poprzeczny 400 mm)
• szlifowanie wałków– szlifowanie kłowe średnica fi 550mm, długość 3000 mm)
• chromowanie techniczne
– twardość powłoki 1000-1200 HV, 70-72 HRC, grubość nakładanych powłok od 2 do 4000 my
– gabaryty chromowanych detali od fi 2 do fi 600 mm, długość 2500 mm
– odbudowywanie wymiarów do 4 mm 

Układy hydrauliki siłowej

Dostarczamy układy hydrauliki siłowej w oparciu o najlepsze komponenty. Nasze urządzenia charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością. Wykonane przez nas układy hydrauliczne  znajdują zastosowanie w każdej dziedzinie przemysłu. Modernizujemy i sprawdzamy. Dostarczamy układy w wersjach standardowych oraz projektowanych na indywidualne zamówienie.Na życzenie możemy wykonać układy hydrauliczne zgodne z normami, m.in. AQAP i ATE X.Stale zajmujemy się udoskonalaniem istniejących produktów i poszukiwaniem nowych rozwiązań z zakresu napędów i sterowań hydraulicznych. Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów, a dotychczasowe komponenty hydrauliki siłowej są stale modernizowane.  

Serwis

Oferta serwisu obejmuje m.in. kompleksową obsługę w zakresie:
• napraw i regeneracji agregatów hydraulicznych.
• diagnostyki i modernizacji układów hydraulicznych - obsługi technicznej i eksploatacji układów w celu ich długiej i niezawodnej pracy,
• modernizacji przestarzałych układów hydraulicznych,
• montażu i uruchomienia układów hydraulicznych
Do serwisu wszystkich urządzeń używamy jedynie sprawdzonych części dostarczanymi zgodnie z wymogami jakościowymi. Wszystkie elementy po regeneracji podlegają sprawdzeniu na zgodność z wymogami stawianymi nowym wyrobom i otrzymują 6-miesięczną gwarancję.

Dlaczego my

Pracujemy z pasją i zaangażowaniem

Szacunek

Traktujemy naszych klientów, pracowników i partnerów biznesowych z szacunkiem, a nasze relacje z nimi oparte są na otwartym dialogu. Dotrzymujemy słowa i obietnic. Szacunek i zaufanie są dla nas podstawą skutecznej współpracy z innymi.

Przejrzystość

Opracowujemy przejrzyste, uczciwe i optymalne rozwiązania dla naszych klientów.

Relacje

Z energią, entuzjazmem i doświadczeniem każdego dnia ciężko pracujemy w imieniu naszych klientów. Bycie blisko naszych klientów jest dla nas istotnym aspektem świadczenia doskonałych usług.

Wartości

Naszym celem jest dodawanie wartości i odpowiedzialne działanie na wszystkich poziomach. Dążymy do trwałego sukcesu i z troską traktujemy naszą firmę i jej zasoby.